Powered by iSpeech
Vyzkoušeli jsme si stáří na vlastní kůži. Klobouk dolů, milí senioři.

Na očích brýle simulující zelený zákal, na uších sluchátka snižující kvalitu sluchu, závaží na rukou i nohou. Na zádech zpevňující deska, kvůli které se nepředkloníte. Na rukách cosi, co vám nedovolí se ani napít. Koleno neohnu a cítím se nejistá v chůzi. Ještěže mi dali tu hůlku.

Cože? Neslyším! Jo napít se? Nedokážu. Jídlo? Kde? Nevidím ho. Otevřít pusu … a jako proč? Jo vy mi něco dáváte k jídlu? Proč jste to neřekli. Jo řekli, ale já vás neslyším…Grrrr!… Mám se podepsat? Ale vždyť to nejde. Skoro ani pero neudržím, ještě se mi navíc třesou ruce. Hernajs, už jsem naštvaná a to to mám na sobě jen deset minut. Vy mi to snad děláte naschvál. Proč mi nepomáháte a když už mi pomáháte, tak opravdu blbě. Nebo se jen nedokážete vcítit do mé kůže? To bude ono. Takže já to vše zase sundám a zkuste si to vy ostatní a věřím tomu, že na konci kurzu už ta pomoc a pochopení seniorů bude u nás všech úplně jiná.

Jsme moc rádi, že jsme tento geniální kurz SIMULACE STÁŘÍ GERONTOOBLEKEM mohli v našem pracovním kolektivu v sociálních službách DECENT Hulín, p. o. absolvovat.